logo    VELKÝ PIVNÍ FESTIVAL PADOCHOV   první prázdninová sobota  10. ROČNÍK FESTIVALU MALÝCH PIVOVARŮ 

VÝSLEDKY SOUTĚŽE ROKU 2016

SOUTĚŽE SE V ROCE 2016 ZÚČASTNILO CELKEM 72 MINIPIVOVARŮ Z CELÉ ČESKÉ REPUBLIKY.

BYLO DODÁNO CELKEM 251 VZORKŮ DO 13 NÍŽE UVEDENÝCH KATEGORIÍ:


A. Výčepní pivo (světlé, polotmavé, tmavé) (do 10,99% EPM)

1. DESÍTKA ZOBAK - Pivovar Zobak Bílovec (sládek Petr Holub + DIO)

2. KOUTSKÁ DESÍTKA světlé výčepní pivo - Pivovar Kout na Šumavě (sládek Bohuslav Hlavsa)

3. HANIBAL SVĚTLÉ VÝČEPNÍ - Svatokopecký pivovar Olomouc (Ing.Ivo Hrdlička)

 

B. Světlý ležák (od 11% do 11,99% EPM)

1. RADHOŠŤ 11 - Rožnovské pivní lázně (sládek Petr Kubín)

2. 11% REVOLTA - Pivovar Revolta Žďár nad Sázavou (sládek David Dvořák)

3. JADROŠ NÁMĚŠŤSKÉ PIVO - Pivovar Jadrníček Náměšť na Hané (sládek Radek Jadrníček)

 

C. Světlý ležák PREMIUM (od 12% do 12,99% EPM)

1. POLEŽÁK - Pivovar POLIVAR Kopřivnice (sládek Ing. Aleš Ondrůšek)

2. VILDENBERSKÝ LEŽÁK - Šumický pivovar (sládek Mikulda-Martin Mikulášek)

3. KOHUT 12 - Pivovar Kohutka Vyšní Lhoty (sládek Ondřej Březina)

 

D. Polotmavý ležák (od 11% do 12,99% EPM)

1. KARLÍK - Pivovar Monopol Teplice (sládková Martina Valterová)

2. MUFLON VÍDEŇSKÝ LEŽÁK - Pivovar Kunratice (sládek Patrik Godovský)

3. 11% MÁJOVÝ LEŽÁK - Městský zámecký pivovar Oslavany (sládek Tomáš Darebný)

 

E. Tmavý ležák (od 11% do 12,99% EPM)

1. HARRACH TMAVÝ LEŽÁK - Pivovar Harrach Velké Meziříčí (sládek Josef Zatloukal)

2. KOZLOVICKÝ FOJT - Valašský pivovar Kozlovice (sládek Ing. Petr Krpec)

3. VRANÍK - Pivovar Koníček Vojkovice (sládek Mojmír Velký)

 

F. Světlý speciál (spodně kvašený, od 13% do...... EPM)

1.  15% KVASAR - Pivovar Kvasar Sentice (sládek Jiří Jelínek)

2. KRČÍN 1535 - Sedlčanský pivovar Krčín (sládek Tomáš Kolář)

3. SALESIUS - Klášterní pivovar Želiv (sládek Jiří Kratochvíl)

 

G. Polotmavý speciál (spodně kvašený, od 13% do...... EPM)

1. 13 URBAN - Pivovar Třebíč (sládek Vojtěch Koukal)

2. MAXMILIAN POLOTMAVÝ SPECIÁL 13° - Pivovar Maxmilián Kroměříž (sládek Petr Skřička)

3. 13% PIRÁT - Pivovar Parník Přerov (sládková Oldřiška Pagáčová)

 

H. Tmavý speciál (spodně kvašený, od 13% do...... EPM)

1. LOUNSKÝ ŽEJDLÍK - Pivovar Domov Louny (sládek Jiří Smeták)

2. 15% ČERNÁ RŮŽE - Pivovar Český Rudolec (sládková Radovana Kocmanová)

3. BĚLEČSKÁ CAREVNA - Pivovar u Hušků Běleč nad Orlicí (sládek Josef Voltr)

 

I. Pšeničné pivo (svrchně kvašená pšeničná piva všech % EPM)

1. 12° PODŘIPSKÉ PŠENIČNÉ PIVO - Podřipský pivovar Ctiněves (sládek Jaroslav Veselý)

2. LÍŠEŇSKÁ PŠENICE - Líšeňský pivovar Brno (sládek Petr Červenka)

3. OLIVER PŠENIČNÝ SPECIÁL - Pivovar Svatý Ján (sládek Ing.Martin Karaivanov)

 

J. Pale Ale (světlá, polotmavá, tmavá, všech % EPM)

1. 12% ALE - Holendr Valašské Meziříčí (sládek Vlastimil Nohavica)

2. PALE SV. - Pivovar Lucky Bastard Brno (sládek Ing.Jan Grmela)

3. EJLÍK - Pivovarský dvůr Chýně (sládek Tomáš Mikulica)

 

K. India Pale Ale (světlá, polotmavá, tmavá, všech % EPM)

1. DUCK AND DOG IPA - Pivovar Beerserker Rajhrad (sládek Ing.Pavel Machan Ph.D.)

2. QÁSEK IPA - Pivovarský dům Ostrava (sládek Jiří Štverka)

3. REŽNÁ BÁRA - Pivovar Chomout Olomouc (sládek Jiří Omelka)

 

L. Stout + Porter

1. MITTROWSKY PORTER - Pivovar Eden Bystřice nad Pernštejnem (sládek Mgr.Vladimír Vecheta)

2. MILVER PORTER 17 - Pivovar PM Havířov (sládek Tomáš Janczar)

3. ČERNÝ PES STOUT - Pivovarský dvůr Chýně u Prahy (sládek Tomáš Mikulica)

 

M. Ochucená piva (všechna ochucená spodně i svrchně kvašená piva, všech % EPM)

1. VIŠEŇ - Pivovar u Tří Králů Prostějov (sládek Rostislav Řehulka)

2. RADAS 14 MEDOVÝ - Pivovar Radas Střítež (sládek René Mohyla)

3. KVASSLAV SVĚTLÝ SPECIÁL CHILLI-MED - Pivovar Bravůr Loučná nad Desnou (sládek František Halaxa)

 

YWY5Zm