logo    VELKÝ PIVNÍ FESTIVAL PADOCHOV   první prázdninová sobota  11. ROČNÍK FESTIVALU MALÝCH PIVOVARŮ 

VÝSLEDKY SOUTĚŽE ROKU 2018

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!!!

PRO VÝHERCE 1-3 MÍSTA - POHÁRY PRO VÁS MÁME PŘIPRAVENY, TISKNOU SE V TISKÁRNĚ DIPLOMY A TY BUDOU HOTOVÉ V PONDĚLÍ 9.7. A POTÉ ZAČNEME CENY ROZVÁŽET A ROZESÍLAT.

 

4. MÍSTO AŽ ..........    VÝSLEDKY SE ZPRACOVÁVAJÍ A JE MOŽNÉ JE OBDRŽET OD PANA PAZOURKA CCA DO 14 DNÍ. EMAIL: pazinv@seznam.cz  JE PROTO PROSÍM ZBYTEČNÉ KONTAKTOVAT VŠECHNY LIDI Z PIVOVARU PADOCHOV, NĚKOLIKRÁT DENNĚ. NIKDO TO NEDOKÁŽE URYCHLIT. DĚKUJEME ZA POCHPENÍ

 

 

SOUTĚŽE SE V ROCE 2018 ZÚČASTNILO CELKEM 94 MINIPIVOVARŮ Z CELÉ ČESKÉ REPUBLIKY.

BYLO DODÁNO CELKEM 366 VZORKŮ DO 13 NÍŽE UVEDENÝCH KATEGORIÍ:


A. Výčepní pivo (světlé, polotmavé, tmavé) (do 10,99% EPM)

1. TŘÍKRÁLOVÁ DESÍTKA - Pivovar U Tří králů Prostějov (sládek Petr Štefka)

2. TIŠNOVÁK 10% - Pivovar Tišnov (sládek RNDr.Petr Peška)

3. HOSTIVAR 10- Pivovar Hostivar Praha (sládek František Poláček)


B. Světlý ležák (od 11% do 11,99% EPM)

1. ŽITNÝ LEŽÁK 11% - Pivovar Kyjov (sládek Josef Brauner)

2. JISKRA 11 LEŽÁK - Pivovar Volt Jablonec nad Nisou (sládek Martin Palouš)

3. PÍSECKÝ LEŽÁK - Písecký hradební pivovar (sládek Josef Talder)

 

C. Světlý ležák PREMIUM (od 12% do 12,99% EPM)

1. POLEŽÁK 12 - Pivovar Polivar Kopřivnice (sládek Aleš Ondrůšek)

2. VÍDEŇSKÝ LEŽÁK 12 - Podřipský pivovar Ctiněves (sládek Jaroslav Veselý)

3. VÍDEŇSKÝ LEŽÁK - Pivovar Moravský Žižkov (sládek Mojmír Valihrach))

 

D. Polotmavý ležák (od 11% do 12,99% EPM)

1. 12°MUFLON polotmavý ležák - Pivovar Muflon Kunratice (sládek Patrik Godovský)

2. GUVERNÉR 12° poltmavý ležák - Pivovar Jižan Přerov (sládek Josef Babulík)

3. POLOTMAVÁ 11 - Pivovárek Morava Frýdek-Místek (sládek Martin Gajdáček)

 

E. Tmavý ležák (od 11% do 12,99% EPM)

1. KAREL tmavý ležák - Svatokopecký pivovar Olomouc (sládek Ivo Hrdlička)

2. KOCOUR tmavý ležák - Pivovar Kocour Varnsdorf (sládek Daniel Vostárek)

3. ČERT tmavý ležák - Pivovar Rožnov pod Radhoštěm (sládek Petr Kubín)

 

F. Světlý speciál (spodně kvašený, od 13% do...... EPM)

1. 14° BAVORSKÁ - Pivovar Holendr Valašské Meziříčí (sládek Vlastimil Nohavice)

2. OCELOT - Pivovar Hrádek Slavičín (sládek Ing. Jaroslav Horehleď)

3. RICHARD VÍDEŇSKÝ SPECIÁL - Pivovar Richard Žebětín (sládek Milan Trávníček)

 

G. Polotmavý speciál (spodně kvašený, od 13% do...... EPM)

1. KOVÁŘSKÝ SEDLÍK - Pivovar Helf Osek nad Bečvou (sládek Martin Věžňík)

2. HUKVALDSKÉ PIVO POLOTMAVÝ SPECIÁL - Pivovar Hukvaldy (sládek Vít Lanča)

3. KOTELNÍK - Pivovar Jadrníček Náměšť na Hané (sládek Radek Jadrníček)

 

H. Tmavý speciál (spodně kvašený, od 13% do...... EPM)

1. POČERNICKÁ BARBORKA - Počernický pivovar (sládek David Vrba)

2. 13 BABA JAGA - Říčanský pivovar (sládek Milan Fliegl)

3. KRUŠNOHOR TMAVÝ SPECIÁL - Pivovar Krušnohor Kraslice (sládek Josef Zatloukal)

 

I. Pšeničné pivo (svrchně kvašená pšeničná piva všech % EPM)

1. QASEK 12° TRIGO - Pivovarský dům Ostrava (sládek Jiří Štverka)

2. REVOLTA BÍLÁ DÁMA - Pivovar Revolta Žďár nad Sázavou (sládek David Dvořák)

3. ŽIVA - Pivovar Lužiny (sládek Michal Novotný)

 

J. Pale Ale (světlá, polotmavá, tmavá, všech % EPM)

1. COOLIE AMERICAN GOLDEN ALE - Pivovar Hoppy Dog Ostrava (sládek Luboš Petr)

2. 10,5 SUMMER SUNSET - Pivovar Krkonošský Medvěd Vrchlabí (sládek Petr Bednář)

3. KŘIKLOUN ČERNÝ KALCIFER - Pivovar Křikloun Hodonín (sládek Karel Zykmund)

 

K. India Pale Ale (světlá, polotmavá, tmavá, všech % EPM)

1. ELIÁŠŮV OHEŇ 16 RED IPA - Pivovar Volt Jablonec nad Nisou (sládek Martin Palouš)

2. TRILOBIT MINA IPA - Pivovar Trilobit Praha (sládek Petr Buriánek)

3. PERMON P.I.P.A. - Pivovar Permon Sokolov (sládek Jan Rada)

 

L. Stout + Porter

1. ALBRECHT MORION 17 IRISH STOUT - Zámecký pivovar Frýdlant v Čechách (sládek Pavel Palouš)

2. 18% PORTER - Pivovar Eden Bystřice nad Pernštejnem (sládek Mgr.Vladimír Vecheta)

3. COBOLIS IRISH DRY STOUT- Pivovar Ládví Praha (sládek Pavel Palouš)

 

M. Ochucená piva (všechna ochucená spodně i svrchně kvašená piva, všech % EPM)

1. CITRO PŠENKA - Pivovar Na Vyhlídce Moravská Nová Ves (sládek Jiří Fiala)

2. KOCOUR VIŠŇOVÝ LEŽÁK - Pivovar Kocour Varnsdorf (sládek Daniel Vostatek)

3. BĚLEČSKÁ VČELKA - Pivovar U Hušků Běleč nad Orlicí (sládek Josef Voltr)

 

 

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ SOUTĚŽE PRO ROK 2018 SE STALO PIVO Z KATEGORIE VÝČEPNÍCH PIV:

 

TŘÍKRÁLOVÁ DESÍTKA - Pivovar U Tří králů Prostějov (sládek Petr Štefka) počet hodnocení 6 x 1 + 1 x 2 = 8.