logo    PIVNÍ FESTIVAL MALÝCH PIVOVARŮ  první prázdninová sobota  14. ROČNÍK FESTIVALU MALÝCH PIVOVARŮ 

Od Prahy po dálnici D1 (exit 178-Ostrovačice), pak přes Říčany u Brna do Rosice u Brna, dále přes Tetčice, Neslovice a za Neslovicemi do prava do Padochova. Projet celý Padochov dolů směr Zbýšov u Brna a na konci Padochova po pravé straně je areál pivního festivalu.

Od Ostravy po dálnici D1 (exit 182-Kývalka), pak do Rosice u Brna, dále přes Tetčice, Neslovice a za Neslovicemi do prava do Padochova. Projet celý Padochov dolů směr Zbýšov u Brna a na konci Padochova po pravé straně je areál pivního festivalu.

Od Znojma přes Suchohrdly, dále Prosiměřice, Hostěradice, Moravský Krumlov, Ivančice a z Ivančic na Oslavany a Padochov. V Padochově projet celou obcí až na konec směr Zbýšov u Brna a na konci po pravé straně asi 200 m před odbočním směr Zbýšov u Brna je areál pivního festivalu.

Od Hradce Králové na Pardubice, přes Chrudim, Ždírec, Žďár nad Sázavou, Velká Bíteš, Říčany u Brna, pak do Rosice u Brna, dále přes Tetčice, Neslovice a za Neslovicemi do prava do Padochova. Projet celý Padochov dolů směr Zbýšov u Brna a na konci Padochova po pravé straně je areál pivního festivalu.