logo    PIVNÍ FESTIVAL MALÝCH PIVOVARŮ  první prázdninová sobota  15. ROČNÍK FESTIVALU MALÝCH PIVOVARŮ 

PARTNEŘI PIVNÍHO FESTIVALU » GENERÁLNÍ PARTNEŘI

GENERÁLNÍMI PARTNERY PIVNÍHO FESTIVALU PADOCHOV 2023 JSOU:

 

Pivovar Padochov s.r.o. - výroba a prodej spodně kvašených ležáků a pivních speciálů českého typu z malých produkcích (více na www.pivovarpadochov.cz)

 

Pivovarský dvůr Padochov s.r.o. - výroba a prodej výčepní techniky pro restaurace a hotely. Výroba veškerých strojů a zařízení pro minipivovary a výroba minipivovarů na klíč od 500 do 2000L vyražené mladiny (více na www.pivovarpadochov.cz)

 

J PLUS Z SERVIS s.r.o. provoz Třebíč - Velkoobchodní a maloobchodní prodej náhradních dílů a příslušenství pro nákladní, osobní, užitková a přípojná vozidla. Najdete u nás široký sortiment autobaterií, filtrů, autožárovek, vzduchových a brzdových systémů a mnoho dalších náhradních dílů a příslušenství. (více na www.jplusz.cz)

 

1A TRADE,s.r.o. - Velkoobchodní a maloobchodní prodej, montáž a servis plastových, hliníkových oken a dveří, garážových vrat a pohonů včetně příslušenství. (více na www.1a-trade.cz)

 

STAVEBNINY PLUS s.r.o. - kompletní sortiment pro hrubou stavbu, zateplovací systémy, suché omítkové směsi, střešní krytiny betonové, pálené i kovové, okapy + okapové lišty, vše pro sádrokartony, barvy, lazury, elektromateriál, vodoinstalace, plošné a zámkové dlažby, obrubníky, prvky zahradní architektury, keramické obklady a dlažby + sanitární zařízení, probarvené omítky a fasádní barvy v široké barevné škále, spojovací materiál, ruční a el. nářadí, stavební chemie

DALŠÍ SLUŽBY

doprava našeho materiálu, dovoz písku a štěrku, výměna propanbutanových lahví, cenové nabídky, půjčovna nářadí /sekací a vrtací el.kladiva, štípač, řezačka na dlažbu, svářečka PPR potrubí ./

(více na: www.stavebninyplus.cz)